ХПАС готово принять участие обустройстве КПВВ "Каланчак" и "Чонгар"

Сентября 05, 2019
ХПАС готово принять участие обустройстве КПВВ

Харьковское предприятие автобусных станций готово участвовать в обустройстве КПВВ "Каланчак" и "Чонгар" путем софинансирования или полного финансирования давно назревшего строительства автовокзала, а также – осуществлять его дальнейшее обслуживание. Соответствующее письмо было отправлено предприятием главе Херсонской областной государственной администрации Юрию Гусеву. Приводим текст данного обращения:

 

Шановний, Юрію Веніаміновичу!

 

За даними офіційної сторінки Херсонської обласної державної адміністрації триває будівництво сервісної зони КПВВ "Каланчак" та "Чонгар", що покликана покращити якість обслуговування громадян на зазначених пунктах перетину. На сьогоднішній день, поміж іншого, гостро стоїть питання налагодження якісного та безпечного автобусного сполучення між пунктами пропуску та населеними пунктами області. Досягти цього можна за рахунок створення сучасних інфраструктурних об'єктів та їх інтеграції в загальноукраїнську мережу.

 

ПАТ "Харківське підприємство автобусних станцій" входить до групи, яка об'єднує автостанційні (Харківська, Миколаївська, Донецька області), транспортні та ITпідприємства та працює на території всієї України. Кожного року ми обслуговуємо більше 10 мільйонів пасажирів та маємо найкращий досвід з цього приводу в нашій державі.  

 

Розділяємо Ваші прагнення зробити повернення мешканців додому комфортним та приємним, а Херсонську область – справжнім Європейським регіоном.

 

Враховуючи наш досвід в створенні та обслуговуванні об'єктів автобусної пасажирської інфраструктури, а також наявність у нас унікальних цифрових рішень пропонуємо свою участь у будівництві інфраструктурних об'єктів в межах  сервісної зони КПВВ "Каланчак" та "Чонгар" з подальшим їх обслуговуванням.

 

За рахунок унікальних IT продуктів, які є в нашому розпорядженні забезпечимо громадянам можливість придбавати транспортні послуги onlineна всіх інтернет ресурсах України та Європи, в тисячах терміналів самообслуговування, в відділеннях ПриватБанку, касах автостанцій України, тощо.

 

Ми маємо досвід створення та експлуатації автостанції неподалік від інших пунктів пропуску в інших регіонах України. Розуміємо особливості формування маршрутної мережи в таких регіонах та потреби пасажирів. 

 

Створення сучасної автостанції у поєднанні із цифровими рішеннями зробить процес отримання пасажирами транспортних послуг на пропускних пунктах сучасним та комфортним.

 

Сподіваємось на плідну співпрацю.

Рейс до Станици Луганской!
Ежедневные отправления автобусов по маршруту Харьков - Станица Луганская в 07:00 с Харьковской автос...
Возобновление рейсов!
С 15.10.2019 возобновляется выполнение рейсов по маршруту Харьков - Сахновщина через Красноград. Отп...